נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 סיפור לידה של יפעת, אפי ואלון

אלון גואטה (ליווי בלידה)חודש עבר. אני יושבת ומסתכלת על האוצר היקר שלי- אלון, ונזכרת בלידה. הלידה שכל כך חששתי ממנה ובזכותך נעמה זו הייתה הלידה המשמעותית ביותר עבורי. לא האמנתי שאני מסוגלת לעבור חוויה כזו ב"קלות" כזו.

 

עד שבוע 36 הייתי בהדחקה לקראת הלידה ואיך שהזמן התקרב התחלתי להרגיש לחוצה. בשיחה עם אחות טיפת חלב עלתה לאוויר המילה 'דולה', מילה ששמעתי אך לא תיארתי שגם אני יכולה להיעזר באחת "כזו". לא פסלתי והתחלתי לקרוא באתרים שונים. האתר שלך תפס את עיניי.

 

האינטואיציה הפגישה בינינו והקליק היה מיידי. בדיעבד, לא היה יכול להיות טוב יותר. המפגשים בינינו לפני הלידה עשו דבר והיפוכו, גם גרמו להפחתת חרדה כי ידעתי שתהיי שם איתי וסמכתי עלייך, אך גם גרמו ללחץ כי הזמן התקרב, הידע הועשר והבנתי מה אני הולכת לעבור. האפשרות שאולי נעשה זאת בלי אפידורל קרצה לי אך גם הלחיצה אותי מאוד. ציפיתי וחיכיתי, הרי לידה שלישית אמורה להיות זריזה יותר, אך כנראה הלחץ לא אפשר זאת.

 

עשינו טיפול להורדת המתח, טיפול אנרגטי מדהים שהרגשתי בו חיבור בל יתואר לעובר שלי, ולא פלא שיום למחרת הוא כבר היה מוכן לצאת. ושוב הכול בזכותך. ולא האמנתי שאני מסוגלת לחכות בבית עם צירים 12 שעות. אני הלחוצה ובעלי הלחוץ עוד יותר, הצלחנו בעזרת תמיכתך ועידודך הטלפוני. וככל שהזמן עבר, ביטחוני התחזק שהולך להיות בסדר והלידה תעבור כמו שאנחנו רוצים.

 

בחדר לידה שוב הוכחת לי שאת הדבר הטוב ביותר שקרה לי בתהליך הזה. אין לי מילים לתאר את העזרה שהושטת לי שם. בכנות, אני לא יודעת מה הייתי עושה שם בלעדייך. ובזכותך הצירים התגברו ועברו והכאב לא היה נורא, הוא היה אפילו נסבל, והזמן חלף ולא הרגשתי צורך לבקש אפידורל, כי את היית האפידורל שלי, גם פיסית וגם נפשית. וכך עברה לה הלידה הכל-כך מדהימה, שבה נולד יצור מקסים במשקל לא הגיוני, 4 קילו, בשבילי זה היה בטוח קיסרי. ובזכותך נחקקה לי חוויה מתוקה בזיכרון הלידות. תודה תודה תודה. נעמה, את אדם מדהים, שמחתי מאוד להכירך ואני בטוחה שדרכינו לא נפרדות.

 

יישר כוח, באהבה יפעת.

 

סיפורי לידה

 

קריאה מומלצת לאישה בהריון:

 

זקוקה למגע תומך בהריון? רפלקסולוגיה לתמיכה בהריון

קראי על קורס הכנה ללידה פרטי: קורס הכנה ללידה

מה יכול להועיל לך בלידה? רפלקסולוגיה כעזר בלידה

למדי כיצד דולה מסייעת לך: חשיבותה של דולה בלידה

 

כיצד רפלקסולוגיה יכולה לעזור לך עם היפוך עובר? היפוך עובר

דרך טבעית לסייע בהתחלת הלידה: זירוז לידה

 

דברים שכדאי לדעת על תוכנית לידה: תוכנית לידה

הלידה מנקודת מבט של התינוק: חווייתו של תינוק בלידה

למדי עוד על הרגעים הראשונים עם תינוקך: התקשרות ומגע ראשוני עם התינוק

קראי עוד על דולה

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי