נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 לקוחות מספרים

 

עדויות של לקוחות על "טיפולים מרחוק":

 

"השיחה הראשונה לנעמה הובילה אותי למסע ריפוי מהיר יותר ממה שדמיינתי וענה כל ציפיותיי, מה שהיה נראה לפני השיחה כבלתי אפשרי... התקשרתי שבורה מרוסקת פיסית ונפשית, מתמודדת עם בעיות בחיים האישיים שחולשות ומחלישות אותי בכל תחומי החיים עד כדי כך שכל הזמן נהיית חולה ונכנסת למעגל כזה...

כבר לאחר הטיפול הראשון חזרה לי שמחת החיים והאנרגיות חזרו בהדרגה ובמהירות עם המשך הטיפולים. חיי לאט לאט הסתדרו למסלול חיים מאורגן ומדויק יותר, מצאתי עבודה שחיכיתי לה ואכן דברים הסתדרו ומצאתי כוחות נפש וחוכמה להגן כמו שצריך על עצמי בשאר המקומות שנדרש. מעריכה ומודה על דרך מדהימה ומהנה.

אפשר ורצוי להוסיף: שלמרות שאנחנו נמצאות במדינות שונות, הרגשתי המון פעמים קרובה אלייך יותר ממטפלים שהייתי אצלם פיזית וזה הרשים אותי מאוד. הצלחת להבין ולקלוט אותי לאורך הדרך מאוד במדויק וזה עזר לי לסמוך ולהאמין בדרך שלך! מה גם שלא הייתי צריכה לפחד לספר לך כל דבר שהיה על הפרק, לא משנה כמה מורכב הוא היה!! ללא ספק יש לך יכולת הכלה ועמידה באתגרים. תודה!

 
"נעמה היקרה, תודה רבה לך על התהליך הנפלא שעברתי ועדיין מהדהד בחיי. האנרגיות שעוברות דרכך הן מופלאות ועושות ניסים ונפלאות. כמובן שגם ההוויה שלך היא קסומה וידעת להדריך ולכוון אותי במדויק לעבר התיקון שממנו חששתי ולא היה לי את האומץ להתמודד איתו. הארת לי הרבה פינות חשוכות שכבר קיבלתי אותן כמובנות מאליהן בהרבה רוך ואהבה אך גם בנחישות של מטפלת שיודעת מה היא עושה. אוהבת ומעריכה מאוד ובטח עוד ניפגש בהמשך..."
 
"... היית לי לתמיכה, אור ותנופה, תודה על הכל, על הסבלנות והאיפשור... זוכרת את השיחה הראשונה אלייך, הרבה השתנה והתרפא בתוכי מאז ואני מודה לך ממעמקי ליבי על התהליך בהמון אהבה... "
 
"נעמה יקרה, הכרתי אותך ולא במקרה, מאמינה ומרגישה שנשלחת אלי ממש מגבוה... בגלל אותו יום מיוחד. חיפשתי בגוגל אודות אבן אוניקס שחורה שקיבלתי וכך הגעתי לאתר הקודם שלך "דרך האור", וכל זה ביום הכיפורים (יום שבת) 30.9.2017. למחרת כתבתי לך מייל ומאז אני מודה לאלוהים שהפגיש בינינו...
כשדיברתי איתך לראשונה זה הרגיש כאילו אנחנו כבר מכירות. הגישה שלך, הניסיון והידע הרב שיש לך. 
ראשית אני מודה לך על הגרידים (12 ו- 144) שעובדים ועושים את מלאכתם נאמנה. מודה לך על הטיפול הנשי המדהים, על התמיכה והליווי הצמוד, על האכפתיות והרצון לעזור מרגישים שזה מכל הלב. תודה על התדר האישי שייצרת במיוחד עבורי... זה לא מובן מאליו.
את נמצאת שם בצרפת ואני בתל אביב, והטיפול מרחוק מרגיש כל כך חזק ומלווה בהרגשה של אנרגיות חזקות ומדהימות שקצת קשה לי לתאר במילים. אנשים סביבי שואלים ולא מבינים מה עשיתי? מה שיניתי? 
מאז הטיפול אני מרגישה בשינויים לטובה מדי יום... ובמיוחד את המשמעות של להיות "בשלווה"... ובשמחה. אני מודה לאלוהים שזכיתי להכיר אותך. תודה!"
 
"סיימנו את הטיפול לפני כשבוע אלא שגלי האנרגיה עוד עובדים איתי ומשפיעים עליי. ההשפעה שלהם כל כך עמוקה ועם זאת כל כך עדינה שאני נפעמת מאותו הכוח ש"מכיר" אותי ויודע בדיוק איך לעבוד איתי, באיזה עוצמה ובאיזה קצב. זה פלא.

 אני מעדכנת שאני יותר ויותר נותנת אמון בעצמי וזה מתוך כך שמזדמנים לי לחיים מצבים בהם אני מוצאת עצמי בין ה- ישן (שהשלתי בכמויות אדירות במהלך הטיפול) לבין ה- חדש,  ואז נזכרת בך, בטיפול, במילים שלך ובוחרת בכל פעם לקחת את האחריות ולהכנס בדלת כפי שכתבת לי. אני צועדת רק קדימה. 

 אני יותר ויותר רואה את האיכויות שבי ואת ערכי ומחזירה עצמי להתרכז אך ורק בי ובריפוי שלי.

 מאז הטיפול יוצא לי לחשוב איך לרגע אחד לא פיקפקת בי, גם כשאני עצמי הייתי חסרת אמון לחלוטין. כמה עוצמה ואמון דרושים לשם כך ואני מודה שוב ושוב על כך שנשלחת אליי לעזור לי לסיים מעגל בחיים שנמנעתי מלגעת בו הרבה מאוד זמן. ברגעים בהם הייתי שבויה בתוך הפחדים והמצוקה המילים שלך היו חזקות עבורי יותר מכפי שיכלתי לדמיין שמילים יכולות לעזור , ממש הרגשתי שאלוהים כותב לי את הדברים. גם זה פלא עבורי, לדעת מה לומר ברגעיו הקשים ביותר של האדם...

 אני מודה לך שנכנסת לחיי עוד מהימים בהם הייתי מגיעה אלייך להוד השרון לרכוש קריסטלים. מרגישה געגועים גדולים ורצון לפגוש אותך שוב במציאות, למרות שאת טוענת שזה ממש לא נחוץ..."

 

"קראתי את המייל שלך, והייתי צריכה קצת זמן לעכל... אני מאוד מעריכה את התקשורת איתך, ואת הפרספקטיבה הגבוהה שלך. בינתיים עברתי חודש של צלילה חדה במצב רוח ובחיוניות, של חלומות מאוד עמוקים וחיים שהעלו תכנים שהיו קבורים עמוק עמוק בגנים שלי... קיבלתי מחזור וידעתי שזה יסמן עלייה, ובאמת מאז אני בעלייה. גם הקשר ביני לבעלי עבר ניקוי אביבי, גם החשק המיני שלי במגמת עלייה. גם התגובות הרגשיות הקשות שהיו לי כלפי הבן שלי התמתנו. ובכלל אני חשה שהוייב העצבני הכללי שלי נרגע. אני מרגישה שהגריד שעשית לי עובד בדרכו המיסתורית, ואולי הצלילה שחוויתי היתה חלק מהעניין. אני מודה לך מאוד ושמחה שמצאתי אותך..."

 

"...הרגשתי את הטיפול המדהים שעשית לי. שתיתי, הרגשתי צמא. והגוף הגיב גם לפינוי הפסולת. ממש עובד. המון תודה על הטיפול..."

 

"משתפת שקמתי עם אנרגיות וללא עייפות... בדרך כלל קשה לי לקום אל תוך עוד יום...חשה מן קלילות..."

 

"אני מאוד שמחה שמשהו זז בזכותך, הייתי מאוד תקועה במקומי, יש לי עבודה לעשות, אבל משהו נפתח ברוך השם..."

 

"אני מרגישה תחושה של חיות וכוח רצון...כמעט כמו אז... זה מאוד מרגש וזה לגמרי בזכותך... עכשיו אני מרגישה שה"מרחוק" הזה הוא בעצם קרוב מאוד. ושזכיתי. תודה נעמה."

 

"תודה נעמה על הריפוי, ותודה על הנוכחות העדינה והמדויקת שלך..."

 

 

צור/י קשר עם נעמה גבאי

ריפוי שמאני

ניתן לשלוח הודעה דרך האתר

או דרך ווטס-אפ בנייד:

33624400096+

 

ריפוי החלק הנשי

ריפוי שמאני

שפת האור

רויאל ג'מס פירמידה

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי