נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 עדות של נגה

 

מאתגר לתאר במילים את החוויה שעברתי מאז שנפגשו דרכיי עם נעמה.
הכול התחיל בחיפוש פשוט בגוגל... מהר מאוד מצאתי את נעמה וקראתי את האתר הקסום שלה עד תום, התחלנו להתכתב, ונעמה נתנה לי מענה סבלני ורגיש לכל שאלותיי וחששותיי מבלי לצפות לתמורה כלשהי. כעבור זמן מה קבענו מפגש.


המפגש עם נעמה היווה בשבילי נקודת התחלה חדשה של הארה. בכל מפגש יצאתי ממוקדת יותר ונקודת המבט שלי על החיים ועל מערכות היחסים שלי עם העולם נראו ברורות יותר. מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מחוברת לעצמי יותר, רגועה, שלווה ונינוחה ואף ביטחוני העצמי הלך וגבר הלך והתחזק. סמכתי יותר על האינטואיציות שלי.


אחרי הטיפול הרגשתי שמשהו ביקום זז. המקום שלי בעולם הזה השתנה, מערכות היחסים שלי עברו תהליך של ניקיון וטיהור. נוצר איזון לא מוסבר, בלי יותר מדי מאמץ. בלי לומר או לעשות משהו, פשוט בעצם הנוכחות שלי בעולם הזה מול אנשים אחרים- הכול פשוט עובד טוב יותר.


הטיפולים עם נעמה, עשו לי משהו. גרמו לי לראות את העולם אחרת, ללמוד לקבל. אני מרגישה עטופה באהבה עם אנשים שרק רוצים לתת ולגמול לי באופן שלא ברור לי בדיוק על מה. כל כך הרבה דאגה, אהבה, נתינה והכול ממקום טהור ונקי. מערכות יחסים לא ברורות או לא פשוטות החלו להיות נינוחות יותר, אמיתיות ויציבות. העולם כאילו קיבל הגדרה מחדש והכול קורה כל כך בטבעיות, בזרימה של החיים.


אין ספק שהמפגש עם נעמה ילווה אותי לאורך תקופה ארוכה, אם לא לכל החיים. אני מוקירת תודה לאנרגיות המדהימות האלה שהובילו אות אליה ולחוויה המדהימה והמעצימה שעברתי מאז שנפגשו דרכינו.

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי