נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 סיפור לידה של הגר וליאור

לפני הכל... אני רוצה לומר בשמי ובשם בן זוגי תודה ע-נ-ק-י-ת לנעמה על הליווי החם מלפני הלידה, בלידה ואחריה.

 

לנעמה הגעתי לאחר ששוטטתי באינטרנט בחיפוש אחר דולה היות ורציתי לנסות לעבור לידה בתהליך טבעי. הגעתי לאתר וקראתי את סיפורי הלידה ועל שיטות העבודה של נעמה. קבענו פגישה יחד עם בן הזוג שהיה מאוד סקפטי בצורך בדולה.

 

בפגישה היה חיבור מיידי, נעמה היתה מאוד נעימה והבינה את הצרכים שלנו, היה חשוב לי לבחור בדולה שמחוברת לעולם הרוחני והמיסטי אבל שתבין שאנחנו לא מגיעים מהעולם הזה ותדע לאזן זאת. כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שנעמה מצליחה לחבר בין שני העולמות. לא הייתי צריכה יותר מפגישה אחת להחליט שנעמה היא הבחירה הנכונה, לא טרחתי ליצור קשר, אפילו לא טלפוני, עם דולה נוספת.


היו לנו 3 פגישות לפני הלידה, שהיו מאוד חיוניות לחיבור ולקרבה בינינו. הגיע תאריך הלידה המשוער ועדיין לא קרה כלום. נעמה יצרה קשר וביקשה שאשקול טיפול השראת לידה וכך היה, הטיפול היה מהנה מאוד וכמה ימים אחר כך הגיעו הצירים... בערב יום ראשון יצרתי קשר עם נעמה ואמרתי שמרגיש קרוב, היא הזכירה לנו את דרך ההתמודדות עם הצירים בבית עד ההגעה לבית החולים וביקשה שנעדכן אותה בכל דבר. ביום שני לפנות בוקר 05:00 התקשרנו והודענו לנעמה שאנחנו יוצאים לבית חולים לאחר שהצירים התגברו. לבית החולים הגעתי עם פתיחה של 4 וברגע שהכניסו אותנו לחדר לידה הודענו לנעמה ותוך חצי שעה היא הצטרפה. הצירים התגברנו וכך גם הכאב, נעמה היתה מרגיעה וטוטאלית בהקלה בכאבים. אחרי כמה שעות טובות שהפתיחה התקדמה בסנטימטר אחד בלבד, נלחצתי מעט וביקשתי לקבל אפידורל, וכאן זו ההזדמנות לומר שבטיפשותי חשבתי שלידה עם אפידורל לא מצריכה כלל וכלל דולה... אבל... כמה שטעיתי, אני ובן זוגי יכולים לומר בפה מלא שלולא נעמה היתה בלידה, החוויה היתה הופכת בקלות לטראומטית וקשה מאוד. המיילדת שקיבלתי היתה מאוד לא נעימה ומאוד שלילית, היא הייתה המיילדת הראשית ושימשה כאחראית משמרת, כך שהנוכחות שלה הייתה מאוד קונקרטית, קרה ולא מרוכזת בי, היות והיא היתה צריכה לנהל משמרת. נעמה שמרה על האיזון בהיותה מרגיעה וחיובית מאוד, דאגה לטפל בי ברפלקסולוגיה ובהומאופתיה, לא תמיד היה ברור לי מה קורה ונעמה דאגה לעדכן אותי ולשמור על אוירה טובה. בן זוגי שהיה תומך מאוד, קיבל גם הוא חיזוקים מנעמה מה שאיפשר לו לדאוג לי כמו שצריך. בשעה 19:20 יצאה הילדה המקסימה שלנו... נעמה צילמה אותנו, שמחה איתנו, וידאה שאנחנו בסדר ומאורגנים ורק אז הרשתה לעצמה לקחת אתנחתא וללכת הביתה.
אין מילים לתאר את התרומה שלה ליצירת חווית לידה חיובית וטובה.


בן זוגי שבתחילה לא הבין את הצורך בדולה מברך על היום שבו החלטנו לצרף את נעמה ללידה ומעיד שלא היה יכול לעמוד בזה אחרת.


אנחנו ממליצים בחום רב, נעמה עמדה בציפיות והרבה מעבר לכך.
נשמח לתת המלצה טלפונית לכל מי שיחפץ בכך,

הגר וליאור.

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי