נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 עדות של שרון

 

אל נעמה הגעתי ממש במקרה, במהלך ההיריון הראשון שלי, דרך קבוצה בפייסבוק. חיפשתי משהיא שתעזור לי עם הנפיחות הגדולה שיש לי ברגליים ומצאתי המלצות חמות עליה.

החלטתי לקבוע תור. הלכתי, בהתחלה עם חשש, אך עד מהרה החשש התפוגג לו. לנעמה יש יכולת מגע מיוחדת. הגוף שלי מגיב באופן שמפתיע אותי כל פעם מחדש. יכולת ההכלה שלה, היכולת לבוא נקייה, רצון אמיתי לתת, חוסר שיפוטיות, יכולת הכלה ונתינה כמותם לא ראיתי בעבר.

כשנה לאחר הלידה חזרתי לנעמה לחיזוקים. בשלב זה נעמה עברה והתמקצעה בשיטות טיפול ייחודיות של ריפוי שמאני, שקשה לי בכלל להסביר אותם. אני רק יכולה לומר, לאחר שהתנסיתי בכמה מהן, שההשפעה על הגוף הייתה מדהימה. הרגשתי כל כך הרבה דברים. זה היה מטורף.
היה טיפול אחד של שחרור טראומות ודפוסים מהילדות, שהרגשתי כאילו אני רצה בזמן. הזמנים עברו מאוד מהר, לא ידעתי באיזה זמן אני נמצאת, אבל הרגשתי איך דברים קורים, איך הרגשות שלי והתחושות שלי משתנות. זה מוזר לכתוב, ועוד יותר להסביר, אבל ממש הרגשתי איך אני חוזרת לילדות בתחושותיי, ומרגישה כמו ילדה קטנה ברגשות ובחוויות.
חוויה אחרת שזכורה לי היא טיפול שנעמה בכלל לא נגעה בי, אלא שכבה מתחת למיטת הטיפולים. אין לי מושג מה היא עשתה, אבל אני עברתי מסע מדהים של רגשות ותחושות בגוף ובעיקר בנפש.

נעמה היא לא המטפלת האלטרנטיבית הראשונה שביקרתי אצלה, אבל היא הראשונה שבאמת הרגשתי את הכוחות, היכולות והעוצמות שלה. היא כאילו נמצאת בתדרים אחרים. אני קוראת לה המכשפה הטובה, כי יש לה יכולות ייחודיות אמיתיות. למכשפה בדרך כלל יש קונוטציה שלילית, משהוא שאין בנעמה בשום צורה.

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי