נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 עדות של דנה

 

את נעמה הכרתי כאשר הייתי בהריון החמישי שלי. הייתי בתקופה לא טובה, וההיריון הרגיש לי כמעמסה. לא ידעתי איך אני עוברת אותו מבלי להשתגע... סבלתי מחרדות, לחץ, עייפות, בחילות, כאבי גב.
הגעתי לנעמה אחרי חיפוש באינטרנט, חיפשתי טיפול שמתאים לנשים בהריון, טיפול שיביא לי שלווה ורוגע ויעזור לי לעבור את ההיריון בכייף. ידעתי איזה השפעה יש למצב הנפשי שלי על התינוקת ורציתי שהיא תרגיש שאימא שלה מאוזנת, רגועה ושמחה.


מהשנייה הראשונה שנכנסתי לקליניקה של נעמה ידעתי שהגעתי למקום הנכון. החיוך שקיבל את פני והחיבוק כבר הכניס בי שקט. קיבלתי טיפול רפלקסולוגיה שמיימי בשילוב עם קריסטלים שהיו מונחים על הגוף שלי. מייד נרגעתי, הנשימות שלי הפכו לעמוקות ובמהלך הטיפול שקעתי כמה פעמים כאילו ישנתי אבל הרגשתי הכול. הרגשתי איך כל המועקות, הלחץ, הסטרס משתחררים להם ממני, והשלווה שמילאה אותי כמעט בלתי ניתנת לתיאור.


כמובן שיצאתי מהטיפול מרחפת ושמחה. במהלך השבועות שאחרי קבעתי טיפול כל שבוע. השינויים היו משמעותיים. הייתי רגועה יותר ומלאת מרץ. מאותו מפגש לא סבלתי יותר משום תופעת לוואי שקשורה להריון והחרדות כמעט נעלמו לחלוטין.

כמובן שנעמה הייתה איתי בלידה. עוד חוויה מעצימה בפני עצמה.


המפגש הראשון שלי עם נעמה היה בחודש הרביעי להיריון, וכיום התינוקת שלי כבר בת שנתיים... מאז ועד היום נעמה מלווה אותי בכל הצמתים החשובים בחיי. עשיתי אצלה מגוון טיפולים שחיזקו והעצימו אותי ועזרו לי לעבור משברים ושינויים לא קלים. כל פעם שהייתי זקוקה לאוזן קשבת, לחיבוק, לטיפול, למגע מרפא הייתי מגיעה אליה. כמו קסם זה עבד. הכוחות שלי היו מתמלאים באנרגיה טובה ונקייה. הנשמה שלי הייתה נעטפת בהמון אור ואהבה. הייתי מקבלת את כל התשובות שאני צריכה ויוצאת לדרך אופטימית ושמחה.
כמובן שהקריסטלים מלווים אותי בדרכי בזכותה.


נעמה הפכה לחלק מהחיים שלי. נעים לי לדעת שהיא נמצאת בשבילי כאשר אני זקוקה לה. גם אם היא נמצאת במקום אחר, אני יכולה לכתוב לה והיא תמיד תענה, תייעץ, תעודד ותכוון.

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי