נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 שפת האור

 

ריפוי באמצעות גיאומטריה מקודשת וצבעים

יצירת גרידים אישיים וקהילתיים בשילוב הצורות הגיאומטריות והצבעים

 

שפת האור היא שפה של צורות גיאומטריות מקודשות וצבעים

שפת האור היא שפה של התדר האלוהי הטהור

שפת האור היא שפה של ריפוישפת האור

שפת האור היא שפה של אהבה

שפת האור מסייעת לנו בטרנספורמציה ושינוי בחיינו, בניקוי ושחרור, בהטענה והתחדשות, בסינכרון וביישור, בהתרחבות וקבלה.

 

איך שפת האור עובדת?

שפת האור משודרת לתוך ההילה שלך באמצעות גריד.

הגריד הוא כמו תלבושת של צורות וצבעים שמולבשים בהילה שלך, רוטטים ומניעים לשינוי את התדרים הקיימים בשדה האנרגטי שלך.

 

שפת האור כל תדר הוא קרן אור של ריפוי הרוטט ברמה מסוימת של אנרגיה. שילוב מספר תדרים בגריד יוצר תנועה והנעה בהילה שלך: ניקוי ושחרור של מה שצריך לצאת, והטענה של תדרי אור חדשים.

 

תדרי ריפוי אלה עובדים עם התודעה שלך, שנמצאת בכל תא ותא בגוף שלך. ככל שהמודעות עולה, האור בתאים עולה. ככל שהאור בתאים עולה, התדר (הרטט) של הגופים עולה (הגוף הפיזי והגופים האנרגטיים) והדחיסות בשדה האנרגטי יורדת. השדה שלך נהיה קליל יותר: מרחב שיכול להכיל יותר תדרים של אור.שפת האור

 

ישנם סוגים של גרידים בשפת האור:

גריד 7, גריד 12, גריד 49, גריד 144.

הגרידים קרויים על פי מספר הצורות הגיאומטריות המרכיבות אותם.

 

גריד 7 וגריד 12 הם גרידים ש"מולבשים" בהילה שלך באמצעות מערכת הצ'אקרות. ניתן ליצור גריד המותאם לשבע הצ'אקרות המרכזיות, או גריד רחב יותר המותאם למערכת של 12 הצ'אקרות. גרידים אלה עובדים עימך במשך שנה ושבעה חודשים.

עלות גריד 7: 220 ש"ח


גריד 7 וגריד 12 עובדים עם כל אחד מהתדרים של הצ'אקרות המרכזיות, ובסיומו של תהליך מסנכרנים כל צ'אקרה עם הרטט של התדרים בגריד. משמעו; שינוי התדר בשדה האנרגטי שלך.

עלות גריד 12: 290 ש"ח

 

גריד 49 הוא גריד שמוגדר לתקופת זמן ספציפית (למשל 4 חודשים), שבמהלכה נעשה תהליך הריפוי. גריד 49 נכתב עבור נושא אחד בלבד, מסייע לך לקבל תובנות ולהרחיב את האור בנושא, לקבל ריפוי וליצור את השינוי הנדרש בחייך.

עלות גריד 49: 380 ש"ח

 

 גריד עבור העלאת הערכה עצמיתגריד עבור זוגיות

 

גריד 144 הוא גריד אינסופי... גריד שעובד עימך במהלך כל תקופת החיים. גם גריד 144 נכתב עבור נושא אחד בלבד, ומאחר והוא מכיל מספר גבוה של תדרי ריפוי, התהליך שהגריד מציע הוא רחב ועמוק יותר.

גריד 144 עובד כמו גל של תדרים, שחוזר שוב ושוב ובכל פעם מכניס עוד אור וריפוי לשדה, כך שהתודעה מתרחבת ומצטללת, עד שהגל נעשה חלק ממך.

גריד 144 מביא אותך לשורשו של הנושא ומסייע לך לראות את הרבדים השונים המרכיבים אותו. זהו ריפוי רב מימדי.

עלות גריד 144: 740 ש"ח

 

Women love their uterus

 

גריד 49 וגריד 144 יכולים להיכתב עבור כל נושא, למשל:

מחלות וכאבים בגוף הפיסי (גריד עבור רחם בריאה ופוריה, איחוי עצמות, ריפוי דלקות, חיזוק המערכת החיסונית וכו'), מחסומים רגשיים, מערכות יחסים, זוגיות, משפחה, מקום עבודה, מעברים, דיכאון, פרידה, לב שבור, ניתוק יחסים, יצירת גבולות בריאיים עם הסביבה, חיזוק ביטחון עצמי, חיזוק אמונה בעצמי, שמחת חיים, ריפוי הילד הפנימי, אינטימיות, שפע, חיבור להדרכה עליונה, בהירות, תקשורת, פתיחות, סינכרון עם חוזה הנשמה ועוד...

 

גרידים של שפת האור יכולים ליצור אינסוף אפשרויות והזדמנויות של ריפוי וצמיחה...

38 Rhombidodecadodeca orange

 

להזמנת גריד של שפת האור

צור/י קשר עם נעמה גבאי

 

ניתן לשלוח הודעה דרך האתר

או דרך ווטס-אפ בנייד:

33624400096+

שפת האור

ניתן לקבל מידע גם דרך האתר החדש של נעמה גבאי:

ריפוי מקודש

 

אפשרויות נוספות לריפוי:

רויאל ג'מס (Royal Gems)

ריפוי שמאני

ריפוי החלק הנשי

 

לקוחות מספרים על "טיפולים מרחוק"

 

הרחבה על סוגי הגרידים בשפת האור:

Enrico 7 Gridגריד 7

גריד אישי שמורכב משבע צורות ושבעה צבעים, ועובד על שבע הצ'קרות המרכזיות.

מביא את אותך לתהליכים עמוקים ויוצר שינויים בכל אחד משבעת הרבדים בחייך: רובד חומרי, רובד משפחה ומערכות יחסים, רובד קשרים חברתיים, רובד קבלה ונתינה, רובד תקשורת, רובד ראייה פנימית והסתכלות על החיים, רובד חיבור לשפע הקוסמי. הגריד פועל בכל המישורים, ומביא אותך להיות ער וערני לחייך, לגופך, למערכות היחסים שלך, לשפע שלך... השינוי התודעתי שמתרחש, יוצר שינויים בכל שאר המישורים בחייך.

גריד 12 personal grid Naama12

גריד אישי שמורכב מ 12 צורות ו 12 צבעים, ועובד עם מערכת של  12 צ'קרות. בגריד הזה יש חמש צ'קרות נוספות על השבע המרכזיות, והוא מרחיב ומגדיל את התהליכים הפנימיים והחיצוניים בחייך. גריד 12 מעצים את החיבור שלך לקוסמוס ולכדור הארץ, מחזק את החיבור לאנרגיה האלוהית הזכרית ולאנרגיה האלוהית הנקבית, ולאני הגבוה. גריד 12 מקשר אותך אל קבוצת הנשמה שלך וליכולות הרוחניות שלך.

גריד 49

גRG intimate relationshipריד שמורכב מ 49 צורות ו 49 צבעים, ומתמקד בנושא ספציפי שאת/ה מבקש/ת לרפא בחייך. הגריד מפעיל גל ריפוי לתוך מישור מסוים בחייך, ומסייע לך לעבור לשלב הבא... הגריד פועל בטווח זמן מוגדר שנקבע מראש (למשל, שלושה חודשים), במהלכו הינך נמצא בתהליך מבורך של ריפוי, תנועה ושינוי... בסיום זמן הפעולה של הגריד (גל הריפוי), יש התרחבות של המודעות וראיית המציאות באור אחר.

גריד 144

גריד 144 להגשמהגריד 144 אישי הוא גריד אינסופי, שמחדש ומרחיב את גלי הריפוי בתודעתך, ובכל פעם מביא בהירות וצלילות גבוהה יותר לחייך. גריד זה לוקח אותך במעלה הספירלה ומרחיב את תודעתך בגלי אור בכל פעם מחדש. הגריד הוא אינסופי, עובד עימך לאורך כל תקופת החיים, ובכל פעם מביא עימו הארה מחודשת לחייך. ניתן לכתוב גריד עבור כל נושא שאת/ה מבקש/ת להביא ריפוי או ליצור שינוי.

 

להזמנת גריד של שפת האור

צור/י קשר עם נעמה גבאי

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי