נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 טיפול אבני מרפא - קריסטלים

 

טיפול אבני מרפאאבני קריסטלים מביאות תדרי ריפוי לתוך כל הגופים שלנו: פיסי, רגשי, אסטרלי, מנטלי, ספיריטואלי. תדרים אלה הם האנרגיה הנחוצה לנו לריפוי... אבני הקריסטלים משלימות לנו את מה שחסר לנו במאזן הגוף. 

 

השפעתם של אבני קריסטלים היא מיידית וישירה. כאשר אבן הקריסטל מונחת על גופך מתקיים שילוב תדרים, וגלים שיוצרים תנועה של ריפוי מגיעים לתוך תאי הגוף ומשנים את כמות האור בתוכם.

כיצד מתבצע טיפול?

הטיפול מתבצע על ידי הנחה של אבני קריסטלים על הגוף, במערך ייחודי המותאם לך. המערך מורכב משילוב של מגוון קריסטלים בצורות ובצבעים שונים. בתחילת המפגש, הינך בוחרת שלושה אבני קריסטלים מכל השפע המוצע בחדר הריפוי, והם משקפים את תדרי הריפוי להם את זקוקה. שלושת אבני הקריסטלים שבחרת משולבות במערך הריפוי שמותאם עבורך.

 

הטיפול נעשה בשכיבה על הגב, על הבטן או על הצד, ובמהלכו את מקבלת מגע הילינג ובעת הצורך גם רפלקסולוגיה.

 

מהם אבני קריסטלים?

אבני קריסטלים הינם אבנים מיוחדות הנוצרות בטבע בתהליכים שונים של התגבשות מינרלים. אבני קריסטלים נוצרים במבנה מוגדר, ברור ומדויק. לכל סוג אבן קריסטל יש מבנה גמולוגי קבוע: התגבשות, צורה, צבע, רמת קשיות. מבנה גמולוגי זה הוא תעודת הזהות של אבן הקריסטל, ומעניק לה משוואה מינראלית מדויקת, כמו דנ"א. על פי משוואה זו ניתן לזהות כל אבן קריסטל לפי סוגה.

 

כיצד אבני קריסטלים משפיעות עלינו?

אבני קריסטלים בנויות ממינרלים בטבע וכך גם גופינו. לכן, הנחה ישירה של אבן קריסטל על הגוף יכולה לעזור באיזון מינרלים. לדוגמא: אבן פלורייט, מכילה פלואוריד ולכן מסייעת בבעיות שיניים וחניכיים. אבן כלציט ירוקה מכילה סידן (קלציום) ומסייעת לדלקות פרקים ועצמות.

 

מערך קריסטלים והילינגתדרי הצבעים של אבני קריסטלים משפיעים גם כן על תכונות הריפוי של האבן, ומסייעים בתהליך הריפוי. כולנו מושפעים מצבעים ביומיום, החל מבחירת בגדינו ועד האוכל שאנו מכניסים לפינו. כך גם הצבעים של אבני קריסטלים, משפיעים על גופינו ועל רגשותינו. לדוגמא: בחירה של אבן בצבע אדום יכולה להעיד על מצב של חולשה, עייפות, חוסר ברזל, אנמיה ועוד. הצבע האדום הוא צבע ממריץ, מחייה, מחמם, סמל החיים, ולכן השפעתו מחזקת וטובה במצבים כמו אלה.

 

לכל אבן קריסטל יש תדר ריפוי מדויק הנושא תכונות מסוימות. כאשר מניחים אבן קריסטל על הגוף, תדר הריפוי שלה משפיע על תדרי הגוף ומתחיל תהליך ריפוי. אבני קריסטלים אינם בעלי כוחות מיסטיים או נסתרים, הם מתנה שהטבע העניק לנו, בסגנונות מרהיבים לעין, ותכונותיהם הפיסיות הן שמשמשות לתהליך הריפוי.

 

ניתן לרכוש אבני מרפא בקליניקה "דרך אור" בהוד השרון ולקבל ייעוץ בנושא≈ 

 

קראי עוד על תכונות הריפוי של קריסטלים: תכונות קריסטלים ומשמעותן

כיצד תוכלי להשתמש באבני קריסטלים? שימוש באבני מרפא - קריסטלים

הכל על קריסטלים: כל מה שרצית לדעת על אבני מרפא - קריסטלים

הידעת? ישנם קריסטלים שמסייעות לתהליך כניסה להריון: אבני מרפא - קריסטלים המסייעות בכניסה להריון

 

סדנה מרתקת וחווייתית! סדנת קריסטלים

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי