נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רפלקסולוגיה, הריון ולידה...

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 אודותי

 

שמי נעמה גבאי, עוסקת בריפוי באמצעות רפלקסולוגיה, אבני קריסטלים, ריפוי שמאני וריפוי בשפת האור. מעניקה טיפולים לנשים בהריון ומלווה בלידות (דולה).


Naama Gדרכי בעולם הריפוי החלה בזכות חיבור וקשר טוב שיש לי עם אנשים. חיבור מהלב עם עשרות אנשים שאני פוגשת במהלך דרכי.


משנת 2004 אני עוסקת בריפוי באמצעות רפלקסולוגיה ואבני קריסטלים. קיבלתי הכשרה מקצועית במכללת "רידמן תל אביב", והמשכתי ללמוד ולגדול דרך הפרקטיקה בקליניקה, ומפגשים עם אנשים רבים שהגיעו לטיפול.


ניסיוני הועשר במידה רבה בשל הטיפולים באוכלוסיית קשישים בבית אבות "המבריא" בכפר סבא. שם נפתח בפניי צוהר רחב לכל הבעיות המיוחדות של גיל הזהב, ולמדתי רבות על מחלות וכאבים כרוניים, שגם אנשים צעירים סובלים מהם.


ניסיון נוסף רכשתי במרפאת השיניים של ד"ר אורי זילברמן, במשך שש שנים, כאשר טיפלתי ברפלקסולוגיה במקביל לטיפולי השיניים, ונוכחתי לראות כיצד הרפלקסולוגיה משפיעה באופן כל כך חיובי על הלקוחות במרפאה. הטיפולים הקלו את אי הנוחות, הפחדים והחרדות, והפכו את טיפול השיניים לחוויה נעימה ובלתי נשכחת.


דרכי בעולם הריפוי הוביל אותי ללוות לידות ולהעניק טיפולים לנשים בהריון. כך מצאתי עצמי מסיימת הכשרה של דולה, מדריכת הכנה ללידה, ועיסוי נשים בהריון, בבית הספר לגיניקולוגיה הוליסטית "קשת בענן" בשנת 2007. כיום אני מלווה תהליכים מופלאים של לידה, מעבירה קורסי הכנה ללידה ומכינה נשים ללידה באמצעות טיפולי רפלקסולוגיה. כל תהליך של לידה, כל חיבור עם אישה והעובר שנושאת בתוכה, מפעימים ומרגשים, ואני נהנית מהזכות שניתנה לי להיות במעמד מיוחד זה.


דרכי בריפוי הובילה אותי למפגש רב עוצמה עם המאסטר והמרפאה המוכשרת, הומאיה עמר. נחשפתי למסורת הריפוי של שושלת הקורנדרוס, שבט של מרפאים אינדיאנים עתיק יומין ששורשיו מגיעים אל תרבות המאיה של מקסיקו העתיקה. קיבלתי חניכה לטכניקות ריפוי שמאני רבות ערך ורבות עוצמה, שזכות גדולה היא לעבוד עימן.


שפת האור היא דרך נוספת לריפוי במסורת הקורנדרוס, שהועברה אליי דרך המאסטרית הומאיה עמר. שפת האור היא גיאומטריה מקודשת של צבעים וצורות, המרכיבים כל פרט במציאות של חיינו. שימוש בתדרים של שפת האור, מסייע לנו ליצור ולברוא מציאות חדשה לחיינו, באמצעות גרידים אישיים מופלאים.


מסעי בפלנטת כדור הארץ ממשיך בכל רגע ורגע. מסעותיי במקומות שונים בפלנטה, מפגשים עם מאסטרים ומטפלים מוכשרים, טקסים שמאנים, חיבור לאדמה ולאנרגיית המקור, תרגול יוגה ואקרובאטיקה, מדיטציה ותרגול נשימה, ריקוד ואהבה לגוף, כל אלה תורמים לאיכויות הריפוי שאני מביאה דרכי לעולם.

 

הגישה שלי בטיפול


קראי עוד על:

טיפול רפלקסולוגיה,  דולה,  קורס הכנה ללידה,

סדנת רפלקסולוגיה, סדנת קריסטלים.

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי