נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 אודות נעמה גבאי

 

נעמה גבאינעמה גבאי היא הילרית שמאנית שעושה בדרכה הייחודית עבודת ריפוי ושירות לעולם דרך הטיפולים שהיא מציעה או דרך כיתות לימוד וסדנאות. נעמה מתגוררת בימים אלה בצרפת, וממקום מושבה היא ממשיכה לעבוד עם לקוחות בצרפת, בישראל ובכל העולם.


נעמה גבאי היא בעלת ניסיון וידע עשיר ברפואת הגוף והנפש, הודות לכלים הרבים שברשותה, הידע הרב שצברה (גם מגילגולי חיים אחרים), והניסיון הרחב בקליניקה ובכיתות הלימוד.

 

במהלך דרכה, מצאה נעמה גבאי את הסיגנון הייחודי שלה לריפוי, עם שלל הכלים והידע שנמצאים ברשותה: ריפוי שמאני של שושלת הקורנדרוס ממקסיקו, שפת האור, רויאל ג'מס פירמידה (תדרי קריסטלים מימד חמישי), דולה, מדריכת הכנה ללידה, ליווי נשים בהריון ובלידה, רפלקסולוגיה, אבני קריסטלים (אבני מרפא), ג'ין שין, ועיסוי הוליסטי. 

 

נעמה גבאי עוסקת בריפוי משנת 2004. במהלך שנים אלה הייתה בעלת קליניקה פרטית בישראל, בברלין וכיום בצרפת.

מקום מושבה בדרום-מערב צרפת (ברז'רק) תומך ונוח עבור שירות הריפוי שהיא מציעה לכל אדם באשר הוא בעולם.


נעמה גבאי מחוברת עם שושלות ריפוי עתיקות יומין, ביניהן שושלת הקורנדרוס ממקסיקו. את החניכה לדרך הריפוי השמאנית קיבלה מהמאסטרית הומאיה עמר וממורים נוספים בשושלת. בהכשרתה נעמה היא מורה ל "התערבות אלוהית" (Divine Intervention) בשושלת הקורנדרוס, ומעבירה כיתות חניכה להילינג שמאני.


המסע של נעמה בפלנטת כדור הארץ ממשיך כל הזמן... מטיולים במקומות שונים בכדור הארץ, מפגשים עם מאסטרים ומטפלים מוכשרים, טקסים שמאנים, חיבור לאדמה ולאנרגיית המקור, תרגול יוגה, ריקוד, מדיטציה ותרגול נשימה, כל אלה תורמים לאיכויות הריפוי שנעמה מביאה דרכה לעולם.

 

צור/י קשר עם נעמה גבאי

 

ריפוי שמאני

ריפוי החלק הנשי

שפת האור

רויאל ג'מס (Royal Gems)

 

ניתן לשלוח הודעה דרך האתר

או דרך ווטס-אפ בנייד:

33624400096+

 

ניתן לקבל מידע גם דרך האתר החדש של נעמה גבאי:

ריפוי מקודש

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי