נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 להוציא את האיבר מהגוף או להוציא את המחלה מהאיבר?

 

Blue flowers Italyכיצד היית מעדיף לטפל במחלה בגופך:
להוציא את האיבר מהגוף או להוציא את המחלה מגופך? האפשרויות פתוחות בפנייך, הבחירה היא שלך.


כאשר נוצרת מחלה באיבר בגופנו, אנחנו נכנסים לתהליך של "איבוד שליטה" על הגוף, תחושה של חוסר אונים, רחמיים עצמיים, ותחושה שהכול נגדנו. במצב כזה קל מאוד לבחור בדרך של "זבנג וגמרנו" ולתת לרופא לחתוך, נתח, להוציא, לתפור... כאילו לא היה.


האומנם? האם זה באמת מביא אותנו למצב בריאותי טוב? האם באמת נפטרנו מהמחלה? ואיך אנחנו מתפקדים ללא איבר או חלק מסוים בגופנו?


ישנה דרך נוספת והיא להוציא את המחלה מגופנו. מי שבוחר בדרך הזו, בוחר לעשות "בדק בית" פנימי, להבין מה לא עובד בחייו, ומה צריך לשחרר החוצה. מחלה היא סימן של הגוף לאותת לנו שאנו הולכים נגד זרימת החיים שלנו... מחלה היא סימן שאנו מכלים את האנרגיה במקום מסוים בגוף, וזה הזמן להתעורר...


יש מקרים שניתן להימנע מהוצאת האיבר מהגוף, תלוי באיזה שלב של המחלה מתעוררים... כאשר אתה בוחר בריפוי האיבר, אתה מגביר את כוח החיים שלך. אתה מאפשר לעצמך להתבונן למחלה "ישר בעיניים", להבין מה דורש ריפוי, ואז התודעה שלך מתרחבת... התרחבות התודעה מגבירה את זרימת האור לתוך הגוף, וכוח החיים שלך גדל.


אז איך מוציאים את המחלה מהאיבר?
ניתן לבחור בכל דרך של טיפול הוליסטי שאתה מתחבר ומרגיש שזה מדויק עבורך.
הטיפולים המוצעים ב "דרך אור" משלבים עבודה ברפלקסולוגיה, הילינג שמאני ואבני קריסטלים. ניתן לקרוא על כל אחת משיטות הריפוי כאן באתר.

 

צור קשר לקביעת טיפול

טיפול רפלקסולוגיה

הילינג שמאני

אבני קריסטלים

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי