נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 רפלקסולוגיה בסיוע לטיפולי פוריות והפריה

מאת נעמה גבאי

 

נשים המעוניינות להיכנס להריון, ונמצאות בתהליך של טיפולי פוריות, טיפולי הפריה, הזרעה תוך רחמית (IUI), הפריה חוץ גופית (IVF), טיפול הורמונלי, השראת ביוץ, וכיו"ב... עוברות לעיתים תהליך ארוך, מייגע, ומתסכל. בין אם האישה עוברת טיפולי הפריה עם בן זוג או בין אם באמצעות תרומת זרע, כדאי שתקבל תמיכה מקצועית ואישית. טיפול תומך בתהליך ההפריה הינו טיפול רפלקסולוגיה.


קושי להיכנס להריון, גורם לנשים רבות לפנות לטיפולי הפריה, טיפולי פוריות, טיפולי פריון. אישה שנמצאת בתחילת תהליך הפריה, או אישה שמנסה להרות חודשים או שנים, עלולה למצוא עצמה מתוסכלת ומיואשת עם כל חודש שעובר, נפוחה מכמויות ההורמונים והתרופות שהיא לוקחת, מבלי לדעת מתי ההריון ייקלט. טיפול רפלקסולוגיה מסייע ותומך בתהליך הקליטה של ההריון.

 

נשים בטיפולי פוריות, מקדישות את כל זמנן ומרצן לתהליך, בהתנהלות היומיומית, במחשבות, ברגשות - הכל נסוב סביב טיפולי פוריות וההריון המיוחל. טיפול רפלקסולוגיה משחרר לחצים ומתחים מהגוף.


כיצד ניתן לסייע באחוזי ההצלחה של טיפולי פוריות?

רצוי לתמוך בטיפולי פוריות באמצעות טיפול רפלקסולוגיה מקצועי, מחזק ומרגיע. הגוף זקוק להרפיה מכל הלחץ והמתח המלווים את התהליך, כדי לאפשר לשחלות לייצר את הזקיקים, לביצית להשתחרר ולהתמזג עם הזרע, לרחם לקלוט את ההפריה ולאפשר השתרשות. טיפול רפלקסולוגיה מסייע לתהליך ההפריה לקרות.

 

  • טיפול רפלקסולוגיה נותן מענה מקצועי והולם לתהליך ההפריה
  • טיפול רפלקולוגיה תומך בטיפולי פוריות
  • טיפול רפלקסולוגיה מסייע לבלוטות הורמונליות להפריש מינון מדויק ונחוץ לקליטת הריון
  • טיפול רפלקסולוגיה מאזן את מערכת הרבייה, מנקה אותה מפסולת ומרעלנים
  • טיפול רפלקסולוגיה מאפשר לשחלות, לחצוצרות ולרחם לעשות את פעולתן בקליטת הריון
  • טיפול רפלקסולוגיה מסייע בצמצום תופעות הלוואי של טיפולי פוריות
  • טיפול רפלקסולוגיה מגדיל את שיעור ההצלחה של טיפולי פוריות


תופעות הלוואי הנגרמות כתוצאה מטיפולי פוריות: הרגשת נפיחות בבטן ובכל הגוף, כאבי בטן, התכווצויות, עייפות גדולה, נדודי שינה, התפרצויות רגשיות, תחושות של פחד וחרדה, מתח ולחץ... אינן חייבות להיות מנת חלקן של נשים בטיפולי פוריות. טיפול רפלקסולוגיה מסייע לאיזון הורמונלי ורגשי, לחיזוק מערכת הרבייה, להורדת הנפיחות בבטן ובגוף, לתחושת עירנות ורעננות. טיפול רפלקסולוגיה מאפשר לתהליך ההפריה לקרות מתוך שקט פנימי. הטיפול תומך בתהליך הרפואי, ונעשה בהתאם לשלבים השונים של טיפולי פוריות.


טיפול רפלקסולוגיה תומך בטיפולי פוריות, בטיפולי הפריה, בטיפולי פריון, על שלביהם השונים, ובתרופות השונות המסייעות לתהליך. דוגמאות:

תרופות לגיוס זקיקים והשראת ביוץ: איקקלומין (Ikaclomin), גלוקופאג' או גלוקומין (Glucophage or Glucomin), גונל F (F Gonal), פיוריגון (puregon), מטרודין (metrodin), לווריס (luveris) ועוד...

תרופות לגרימת ביוץ: אוביטרל (ovitrelle), פרגניל (pregnyl), כוריגון (Chorigon) ועוד...

תרופות לתמיכה בהריון: אוטרוגסטן (Uterogestan), אנדומטרין (Endometrin), קרינון (Crinone), גסטון (Gestone), ביפאסטון (Biphastone), ועוד...

 

בואי לקבל טיפול רפלקסולוגיה תומך בטיפולי פוריות, הרגישי כיצד גופך מתחזק, והתהליך הופך להיות קל ופשוט יותר. כנסי להריון באהבה.

 

קראי עוד על:

טיפול רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה בטיפול דלקת בנרתיק

רפלקסולוגיה בטיפול שחלות פוליציסטיות

רפלקסולוגיה בטיפול כאבי גב

רפלקסולוגיה בטיפול עצירות

רפלקסולוגיה בטיפול בצקות

רפלקסולוגיה בטיפול כאב ומחלה כרונית

רפלקסולוגיה מטאמורפיק

רפלקסולוגיה, שליטה והרפיה

סדנת רפלקסולוגיה

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי