נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 רפלקסולוגיה לתמיכה בהריון

מאת נעמה גבאי

 

נשים רבות בהריון מוצאות עצמן בלחץ וחרדה מהלידה הקרבה ובאה.

ממה נובעים החששות והפחדים לקראת הלידה?

פחד מהכאב בלידה, פחד מתחושה של חוסר אונים ואיבוד שליטה, פחד מלהיות בסיטואציה שאינה מוכרת ובלי ידע מה לעשות או כיצד להתנהג. חשש מהטיפול הרפואי בחדר לידה, חשש מבתי חולים, פחד מזריקות, פחד מניתוח קיסרי, פחד מסיבוכים בלידה, חשש מלהיות אמא, חשש מלקבל אחריות על אדם נוסף בחיי ועוד כהנה וכהנה סיבות.

רפלקסולוגיה וטיפול בפחדים

טיפול רפלקסולוגיה רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול מקצועית, מותאמת לנשים בהריון, נוגעת בכל הרבדים של גוף, רגש, נפש, דרך מגע בכפות הרגליים. רפלקסולוגיה תומכת ומרגיעה, עוזרת להפיג מועקות, חסימות וחששות, מחזקת את הביטחון בעצמך ובגופך, מחזקת את האמונה ביכולתך לעבור את חווית הלידה.

 

רפלקסולוגיה משפיעה בכמה מישורים:

במישור הפיסי: מרגיעה את רמת האדרנלין בגוף, עוזרת לאזן את לחץ הדם, משקיטה סימפטומים של מערכת עצבית, מחזקת ותומכת במערכת ההורמונאלית בגוף.

 

במישור הנפשי-רגשי: מכניסה לשקט פנימי, מחזקת ביטחון עצמי, פותחת חסימות ומחסומים שפחד יוצר בגוף, משחררת פחדים מעכבים, נוטעת תחושת ביטחון ואמונה שהינך מסוגלת לעבור את הלידה בצורה טובה.

 

בטיפול רפלקסולוגיה בהריון אני משלבת מערך של אבני קריסטלים על הגוף, הפועלים במשולב עם רפלקסולוגיה, ותומכים בתהליך הטיפול. שילוב זה בעל עוצמה ייחודית, ויש לו השפעה יעילה וטובה על מהלך ההיריון.

 

במה מועילה רפלקסולוגיה במהלך הריון?

טיפול רפלקסולוגיה לאישה בהריוןרפלקסולוגיה מבורכת ומומלצת לנשים בהריון. שיטת טיפול זו מצוינת להרגעה, לשחרור מתחים ולחץ לקראת הלידה.

 

רפלקסולוגיה בהריון עוזרת בהכנה פיסית ונפשית לקראת הלידה הקרבה. המגע בכפות הרגליים נעים ומרגיע, ופועל בצורה מצוינת על כל המערכות בגוף.

 

הטיפולים נועדו לשפר את הרגשתך, את מצב רוחך, לתת לך שעה ורבע של שלווה ורוגע לעצמך. זמן שבו את מקבלת טיפול מקצועי, מיוחד להריון, שמיטיב עימך ועוטף אותך בהרגשה נעימה ובטוחה.

 

מומלץ לקבל כמה טיפולי רפלקסולוגיה לתמיכה במהלך הריון.

 

צרי קשר לקבוע טיפול

מה מחיר הטיפול?

 

קראי עוד על הריון ולידה:

על ליווי בלידה - דולה

קורס הכנה ללידה

רפלקסולוגיה לנשים בהריון

תוכנית לידה

זירוז לידה

מתי להגיע לחדר לידה

חשיבותה של דולה בלידה

רפלקסולוגיה כעזר בלידה

נשימה בלידה

חווייתו של תינוק בלידה

לידה: התקשרות ומגע ראשוני עם התינוק

סיפורי לידה

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי