נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 חשיבותה של דולה בלידה

מאת נעמה גבאי

 

דולה היא מטפלת הוליסטית בגישה טבעית, שתומכת בכם בשעות הארוכות של הלידה ומעניקה לכם תמיכה מקצועית נרחבת. דולה עוטפת אותכם ברשת ביטחון ועוברת איתכם את תהליך הלידה בדיוק לפי צורככם.

 

בזמן לידה, חשוב שתרגישי בטוחה ורגועה להתרכז בתהליך הלידה, כשאת מקבלת תמיכה טובה מהאנשים סביבך. נוכחותם של מלווים אוהבים, כמו בן זוג, אמא או חברה, יכולה להיות חשובה מאוד עבורך בחדר לידה. התמיכה והעידוד שהם מעניקים לך עוזרים בהרגשת הביטחון שלך. דולה, מוסיפה בנוכחותה ומעניקה לך עזרה מקצועית מתוקף היותה מטפלת מוסמכת ברפואה משלימה ובעלת ניסיון בתהליך הלידה ובנהלים של בית החולים.

 

ליווי ותמיכה בלידה, דולהדולה נמצאת לצידכם כל זמן הלידה והיא שם בשבילכם, תומכת, עוזרת, מייעצת, מרגיעה בשעות הארוכות של הלידה. דולה מלווה אתכם בכל צורך ובקשה, מקלה על כאבי הצירים בפתרונות טבעיים, מחזקת אתכם ברגעים קשים ומתישים, מבהירה עבורכם מונחים רפואיים, נהלים של בית החולים ואת זכויותיך הרפואיות כיולדת, מדריכה את בן זוגך כיצד לעזור לך ומשרה אווירה של רוגע וביטחון.

 

דולה אינה מחליפה את המיילדת או תופסת את מקומה. כל אחת מתמחה בעבודתה, והשילוב יחד נותן לכם את הטיפול הטוב ביותר. המטרה בהיעזרות בתומכת לידה - דולה - היא להוריד את רמות החרדה והלחץ, לחוות לידה קלה ובטוחה, ולממש את המעבר להורות כחוויה חיובית ומעצימה.

 

במה עוד דולה מסייעת לך?

דולה תומכת בכם לאורך כל הלידה באמצעות הידע והנסיון המקצועי שלה: מסייעת לך לקדם את הלידה, להקל על כאבי צירים, לנשום נשימה עמוקה ומלאה, לנוע בהתאם לשלבי הלידה, להשתמש בתנוחות לידה שונות, לעזור לתינוק להתברג בתעלת הלידה, להרגיע פאניקה ובהלה, להוריד רמות אדרנלין המופרש כתוצאה מלחץ, לעסות את כפות הרגליים והגב התחתון, לרענן ולעודד במהלך שעות הלידה הארוכות, לתמוך בבן זוג, לייעץ, להבהיר, להסביר, לתת מענה לכל שאלה שעולה במהלך הלידה.

 

דולה מעניקה לכם שירות אישי ומקצועי באהבה, כדי שאת, התינוק ובן זוגך תחוו לידה נפלאה.

 

ואם החלטת לקחת אפידורל, במה דולה תעזור לך?

ליווי לידה עם רפלקסולוגיה, דולהכיולדת, הזכות היא שלך לקבוע מה נכון עבורך וכיצד הלידה שלך תתנהל. לגוף שלך יש את החוכמה והיכולת להתמודד עם כל קושי בלידה, ואת בוחרת אם רצונך להשתמש באפידורל, או כל דבר אחר שיקל עלייך. כאשר את נמצאת תחת השפעה של אפידורל, חשוב שתמשיכי להיות מרוכזת וממוקדת בתהליך הלידה כדי לעזור לתינוקך לצאת החוצה לאוויר העולם. לכן, דווקא בגלל ההשפעה המרדימה של אפידורל על פלג הגוף התחתון, חשוב שתקבלי הדרכה ועזרה להמשך הלידה. אפידורל עלול להוריד מעוצמת הצירים, לעכב את התינוק בירידתו בתעלת הלידה, לגרור שימוש בפיטוצין, לגרום למצוקה עוברית, ולסיים את הלידה בואקום או בניתוח קיסרי. כדי להימנע מהסתבכויות כאלה בלידה, וכדי לסייע לכם לסיים את הלידה בצורה בטוחה וקלה, עומדים לרשותה של דולה אמצעים ועזריים טבעיים, שנותנים פתרונות למצבי הלידה השונים. עיסוי רפלקסולוגיה בשילוב עם שיאצו ונקודות לחיצה, יסייעו לך לקדם את הלידה כראוי, להגביר או להוריד את עוצמת הצירים (בהתאם למצב בחדר לידה), לעזור לראשו של התינוק להתברג באגן ולרדת למטה, להזרים דם לגפיים תחתונות, להניע פלג גוף תחתון, ולקדם את הלידה בביטחה ובנוחות. תמיכת דולה תהפוך את הלידה לקלה יותר עבורכם ועבור תינוקך.

 

דולה משמשת לכם כעזר בלידה, נוכחותה נוסכת בכם ביטחון לעבור את תהליך הלידה כפי שאתם רוצים. הידע, הניסיון והמגע המקצועי שלה תורמים לחוויית הלידה שלכם להיות טובה וקלה יותר.

 

מה את מקבלת במהלך ליווי של דולה?

 

קראי עוד על הריון ולידה, רפלקסולוגיה, אבני מרפא - קריסטלים:

הריון ולידה:

דולה

קורס הכנה ללידה

רפלקסולוגיה נשים בהריון

רפואה משלימה לבעיות נפוצות בהריון

רפלקסולוגיה לתמיכה בהריון

תוכנית לידה

היפוך עובר

זירוז לידה

הכל על שליה

עצות שימושיות ללידה

תיק לידה

מתי להגיע לחדר לידה

חשיבותה של דולה בלידה

רפלקסולוגיה כעזר בלידה

נשימה בלידה

לידה טבעית

מי מפחדת מלידה טבעית?

לידה טבעית או התערבות רפואית

חווייתו של תינוק בלידה

משככי כאב בלידה: אפידורל ועוד

כאב בתהליך הלידה

לידה: התקשרות ומגע ראשוני עם התינוק

ניתוק/ חיתוך חבל הטבור בלידה

רפלקסולוגיה לאחר לידה

על הנקה, קולוסטרום וחלב בשל

סיפורי לידה

רפלקסולוגיה:

טיפול רפלקסולוגיה

סדנת רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה בטיפול דלקת בנרתיק

רפלקסולוגיה בטיפול שחלות פוליציסטיות

רפלקסולוגיה בטיפול כאבי גב

רפלקסולוגיה בטיפול עצירות

רפלקסולוגיה בטיפול בצקות

רפלקסולוגיה בטיפול כאב ומחלה כרונית

רפלקסולוגיה מטאמורפיק

רפלקסולוגיה, שליטה והרפיה

אבחון כף רגל: חסימה בביטוי אישי

אבני מרפא - קריסטלים:

טיפול באבני מרפא - קריסטלים

סדנת קריסטלים

כל מה שרצית לדעת על אבני מרפא - קריסטלים

שימוש באבני מרפא - קריסטלים

אבני מרפא - קריסטלים המסייעות בכניסה להריון

תכונות קריסטלים ומשמעותן לפי סדר א"ב

 

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי