נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 שימוש באבני מרפא - קריסטלים

מאת נעמה גבאי

 

 

אבני מרפא (קריסטל) הם כלי נוסף בעולםאבן קובלט, אבני העידן החדש, שנועד לשמש אותנו בהעלאת המודעות בחיינו.
יופיין המוקרן החוצה בצבעים מרהיבים ובצורות התגבשות שונות, לוכד את העין ומושך אותנו להושיט יד ולגעת בהן, להיות חלק מהיופי המנצנץ אלינו. בחירה של אבן מרפא (קריסטל) שמשכה את תשומת ליבנו אינה יד המקרה. אנו בוחרים באבן מרפא (קריסטל) שיכולה לתת לנו מענה מסוים למצב פיסי/ רגשי/ נפשי שאנו נתונים בו באותו הרגע. אבן מרפא (קריסטל) תנחה אותנו דרך העל-מודע, תשלח אלינו קרני אור שירטטו בגלים לגופנו ויעזרו לנו לשחרר רגשות מודחקים בתוכנו. רגשות אלו יוצרים חסימה על ידי כיווץ המקום, וכך מאטים את קצב הזרימה הטבעית. אבני מרפא עוזרים להמיס ולשחרר החוצה רגשות חוסמים, ובכך לחדש את הזרימה הטבעית במקום. אבני מרפא (קריסטל) עוזרות לנו להגיע לתובנות חדשות, ולאפשר שינויים מבורכים בחיינו.  
 

למה משמשות אותנו אבני מרפא (קריסטל) בחיינו?

אבני מרפא כשמן כן הן: משמשות לריפוי. הריפוי בא לידי ביטוי ברובד פיסי, רובד רגשי ורובד נפשי. אבני מרפא יכולות לשמש בכל תחום בחיים: מערכות יחסים, זוגיות ואהבה, משפחה, חברים, עבודה, בית, ילדים ועוד. הן צצות בחיינו בשלב בו אנו זקוקים לשינוי, אבל לא תמיד יודעים כיצד לעשות את השינוי, ולפעמים גם חוששים משינוי. אבני מרפא נוסכות בנו את כוח הרצון, האומץ, התעוזה, לשנות דברים בחיינו, ולהביא את עצמנו למקום בו אנו מרגישים שלמים יותר ומאושרים.   
 

כיצד נוכל להשתמש באבני מרפא (קריסטל) בחיינו?

בשימוש אישי: נישא אותם על גופנו בכיסים, בתכשיט, ובכל דרך שיוצרת קרבה לגופנו. כך השפעתם פועלת במישרין עלינו. 
בשימוש כללי: נניח אבני המרפא במקומות שונים בבית, כדי להשפיע על האווירה במקום, לנטרל אנרגיות לא נעימות ולעודד אווירה הרמונית וטובה.  
 

דוגמאות לאבני מרפא: רוז קוורץ ואמטיסט (אחלמה)

מהי השפעתה של אבן רוז קוורץ?

דברים רבים נכתבו על אבן רוז קוורץ הידועה בשם "אבן האהבה".אבן רוז קוורץ, אבן האהבה, אבני מרפא רוז קוורץ היא אבן של צ'קרת הלב. כאשר מניחים אותה על החזה, היא מרגיעה את אנרגיית הלב, ומזרימה פנימה קרני אור עדינות וורודות של אהבה. קרניים אלה חודרות אל הלב, מרגיעות כאבים, מרפאות פצעים, וממיסות טראומות ומשקעים שנפערו בו. האנרגיה הורודה של אבן רוז קוורץ, מרחיבה ברכות את ליבנו לאהבה, ועל ידי כך משחררת החוצה רגשות של פחד וכאב. אנשים שמרגישים שאינם ראויים לקבל אהבה, יוכלו להשתמש באבן רוז קוורץ כדי לרפא את הכאב שבלב ולפתוח אותו מחדש לאהבה. רוז קוורץ פותחת את הלב לקבל ולתת אהבה אינסופית, מלמדת לקבל את עצמנו ללא שפיטה וביקורת, ולאהוב את עצמנו כפי שאנחנו באמת. אדם מלא ושלם מפנים, יקבל באהבה אחרים כפי שהם, בלי רצון לשנותם ובלי ציפייה לקבל בתמורה. 
 
ניתן להניח אבן רוז קוורץ על הלב ובכל מקום בגוף שזקוק לאהבה והרחבה. אפשר לשאת את האבן על הגוף במשך היום, אפשר להחליט על 10 דקות של הרפיה במהלך היום, ובתנוחת שכיבה להניח אבן רוז קוורץ על הלב, להתרכז בנשימות מלאות לתוך הגוף (לא מאומצות), ולתת לגלי התדר הנעים של רוז קוורץ לזרום פנימה ולנקות מכאובים ופחדים. אפשר להניח אבן רוז קוורץ בחדר שינה ליד המיטה, ובכל מקום בבית שרוצים ליצור אווירה הרמונית נעימה.  
 

מהי השפעתה של אבן אמטיסט (אחלמה)? 

אמטיסט (אחלמה) היא אבן של צ'קרת העין השלישית. אמטיסט (אחלמה) עוזרת להשקיט את מחשבות היום-יום ולהיכנס למצב של רגיעה.אבן אמטיסט, אחלמה, אבני מרפא כאשר אנו חווים שקט פנימי ושלווה אז מתאפשר מעבר ממצב מודעות רגיל, שבו אנחנו נמצאים במהלך היום, למודעות עמוקה יותר. אמטיסט (אחלמה) גורמת לגירוי של גלי אלפא במוח (הם גלים הנחווים במצב של טרום-הירדמות בשינה, הרפיה ומדיטציה) ופותחת את "הגשר" בין המודע לתת-מודע. במצב זה, מידע נחוץ זורם החוצה מתת המודע למודע, ועוזר לנו להגיע להבנות עמוקות יותר של סיטואציות בחיינו ולשינוי בדפוסי חשיבה. ההשפעה המרגיעה של אמטיסט (אחלמה) הופכת אותה לאבן שטובה למצבים של נדודי שינה, עייפות, שחרור מתחים, כאבי ראש, חוסר שקט, התרגשות יתר.
 
ניתן להניח אמטיסט (אחלמה) על העין השלישית, בנקודה במצח בין הגבות, לפני שהולכים לישון. אפשרו לעצמכם זמן של שקט מוחלט, 10 דקות של הרפיה לפני ששוקעים בשינה. כשמניחים אמטיסט (אחלמה) על העין השלישית, היא עוזרת לנקות את הראש ממחשבות היום יום, להאט את קצב הפרשת האדרנלין בגוף, ולתת למוח "חופש" מהפעילות היומיומית. הרפיה עם אמטיסט (אחלמה) לפני השינה, תשפר את איכות השינה ותעזור לשינה טובה יותר ועמוקה. ניתן לשים את אבן אמטיסט (אחלמה) מתחת לכר בזמן שינה. ניתן לשאת אבן אמטיסט (אחלמה) על הגוף במהלך היום, כאשר רוצים לאפשר שקט נפשי, ולהרגיש בקיומו של כוח עליון מדריך ומכוון.      
 
ניתן לרכוש אבני מרפא בקליניקה "דרך אור" בהוד השרון ולקבל ייעוץ בנושא

 

 

רשימת קריאה מומלצת:

 

קראי עוד על תכונות הריפוי של קריסטלים: תכונות קריסטלים ומשמעותן

כיצד תוכלי להשתמש באבני קריסטלים? שימוש באבני מרפא - קריסטלים

הידעת? ישנם קריסטלים שמסייעות לתהליך כניסה להריון: אבני מרפא - קריסטלים המסייעות בכניסה להריון

 

כיצד טיפול באבני מרפא יסייע לך? טיפול באבני מרפא - קריסטלים

 

סדנה מרתקת וחווייתית! סדנת קריסטלים

 

ניתן לשלב טיפול באבני מרפא עם טיפול רפלקסולוגיה נעים! טיפול רפלקסולוגיה

 

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי