נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 אבני מרפא - קריסטלים המסייעות בכניסה להריון

מאת נעמה גבאי

 

אבני מרפא, קריסטלים, יכולות לתמוך בתהליך ההתעברות, ולעזור בכניסה להריון. רצוי ששני בני הזוג ישאו עליהם את אבני הקריסטלים, כדי שתהא לאבן השפעה ישירה על גופם.

 

כיצד נדע איזו אבן מתאימה לתמוך בתהליך?

התשובה הטובה ביותר לשאלה זו היא: בחירה אינטואיטיבית. האבן אליה אדם נמשך, היא אבן המרפא שטובה לתמוך בו בתהליך שהוא עובר. אם ברצונכם בבחירה מושכלת, אז ראוי להבין את ההבדלים בין אבני הקריסטלים הידועות בתמיכתן בתהליך כניסה להריון. ישנן סיבות רבות לחוסר יכולת להיכנס להריון, ומשום כך רצוי לבחור את אבן הקריסטל המתאימה ביותר לתהליך.

 

אבני הקריסטלים שמאמר זה מרחיב אודותיהן: רובי- אודם, אוניקס שחורה, קרנליאן, מונסטון, קריסוקולה (ג'ם סיליקה).

 

קיימים שני סוגי אנרגיה: גברית ונשית.
אי פוריות יכולה להיגרם מתופעות הנובעות ממחסור באנרגיה גברית או מעודף אנרגיה נשית, ולחלופין מעודף אנרגיה גברית או ממחסור באנרגיה נשית.
 

מהם סימפטומים של עודף אנרגיה נשית?  

סימפטומים פיסיים: אי פריון על רקע הורמונאלי: היעדר ווסת או ביוץ, אי סדירות במחזור החודשי, קושי לבייץ, הפרשת יתר של הורמון פרולקטין, דימום דיספונקציונלי מהרחם.
סימפטומים רגשיים: נשים שפוחדות להפוך לאימהות, חוששות שאינן מסוגלות לדאוג לתינוק ולספק לו את כל צרכיו כאדם. נשים שפוחדות מהתחייבות (שאין ממנה דרך חזרה), פוחדות שאינן מספיק חזקות לתת תמיכה ולהכיל, נשים שמרגישות שאיבדו שליטה על חייהן, והן לא מתנהלות על פי רצונן אלא לפי רצון הכלל.
 

מהם סימפטומים של עודף אנרגיה גברית?

סימפטומים פיסיים: חצוצרות חסומות, שחלות פוליציסטיות, ציסטות בשדיים, שרירנים/ גידולים שפירים, אנדומטריוזיס, דלקות, הידבקויות, חומציות יתר בנרתיק, בעיה בקליטת העובר ברחם.
סימפטומים רגשיים: נשים שהם "סופר וומן", אין להן רגע פנאי, מצליחות להספיק לעשות הכול מבלי להתלונן והסביבה מדרבנת אותן להמשיך על ידי מחמאות והתפעלות מתפקודן המושלם. נשים שמרגישות מאוימות במצב של פאסיביות, ובמצבים של חוסר שליטה, ואינן מאפשרות לעצמן זמן של שקט ומנוחה. נשים שמחשבה על תינוק גורמת להן תחושה של הקרבת העצמאות שלהן ואיום על העצמיות שלהן.
 
אבן רובי- רודם, אבני מרפאאבן קריסטל בעלת אנרגיה גברית. מתאימה לנשים הסובלות מבעיות פוריות בשל עודף אנרגיה נשית/ מחסור באנרגיה גברית. אבן רובי מעודדת לקחת אחריות ולהרחיב את גבולות החיים, מגבירה את היכולת ליצור חיים ולתמוך בחיים.
 
בחירה של אבן רובי מעידה על תשישות נפשית ורגשית, כשקיים פחד מלקיחת אחריות, ואדם מרגיש רווי מלקיחת מחויבות נוספת בחייו. 
 

כיצד אבן רובי מסייעת בתהליך כניסה להריון?

ברמה הפיסית: אבן רובי עובדת על ייצור הזרע והביצית, מעודדת את תהליך הביוץ.
ברמה הנפשית- רגשית: אבן רובי תפיג את הפחדים והחששות מלקיחת אחריות ומחויבות על תינוק, תעודד את תחושת היכולת להיות אמא, היכולת להביא ילד לעולם ולהיות אחראית לגידולו וחינוכו. אבן רובי מחברת אישה לנשיות שלה, ליהנות מהעוצמה הנשית ומהמיניות שלה כאישה.
 

כיצד להשתמש באבן רובי?

לשאת על הגוף, בכיסים, קרוב לאזור המפשעה והרחם. רצוי אבן רובי בכל צד. בשכיבה, להניח את אבני הרובי משני צידי המפשעה, להתרכז בנשימה עמוקה, ולהרפות את הגוף למשך זמן מה.
 
 

אוניקס שחורה

אוניקס שחורה, אבני מרפאאבן קריסטל בעלת אנרגיה נשית. מתאימה לנשים הסובלות מבעיות פוריות בשל עודף אנרגיה גברית/ מחסור באנרגיה נשית. אבן אוניקס שחורה מחברת את האדם לפנימיות שלו, לראות מה הצרכים והרצונות האמיתיים שלו, אילו בחירות יטיבו עימו. אבן אוניקס מחברת למקום של שקט, של אי עשייה, של רכות ושל כניעה (במובן חיובי).
 
בחירה של אבן אוניקס שחורה מעידה על תשישות נפשית ופיסית, אדרנלין גבוה, קושי להיכנס לשקט, תשישות ולאות ממרוץ אינסופי תובעני.
 

כיצד אבן אוניקס שחורה מסייעת בתהליך כניסה להריון?

ברמה הפיסית: אבן אוניקס מחזקת את הרחם והכליות, מביאה לאיזון הורמונאלי. 
ברמה הנפשית- רגשית: אבן אוניקס מחזקת אנרגיה נשית ומעודדת את החיבור לרחם. עוזרת לרוקן החוצה אנרגיה לא נחוצה, פותחת מקום ברחם להכלה. בריאה ברחם נוצרת מתוך חלל ריק, בחושך, באינסוף, כשיש מקום לזריעה והשתרשות. רחם שמלאה בעודף אנרגיה, לא יכולה לאפשר תהליך של התעברות.
 

כיצד להשתמש באבן אוניקס שחורה?

לשאת על הגוף במהלך היום, אחת בכל כיס. בשכיבה, להניח אבן אוניקס בכל צד של המפשעה, להתמקד בנשימה עמוקה ולהרפות את הגוף.
 

קרנליאן

קרנליאן, אבני מרפאאבן קריסטל בעלת אנרגיה גברית. מתאימה לנשים שסובלות מבעיות פוריות בשל עודף אנרגיה נשית/ מחסור באנרגיה גברית. אבן קרנליאן טובה למיקוד אנרגיה ולהגברת כושר ריכוז, עוזרת למקד את תשומת הלב בהווה. עוזרת לבחון מחדש מערכות יחסים בחיינו ואיזה כאב חלחל לתוכן, ומתוך נקודת מבט אחרת, עוזרת ליצור מציאות חדשה. 
 
בחירה של אבן קרנליאן מעידה על הרגשה של תקיעות וחוסר מוטיבציה ליצור מציאות אחרת, להביא שינוי לתוך החיים.
 

כיצד אבן קרנליאן מסייעת בתהליך כניסה להריון?

ברמה הפיסית: אבן קרנליאןמעודדת ביוץ, מטהרת את הדם, מנקה את איברי הרבייה מחסימות אנרגיה, מחממת וממריצה.
ברמה הנפשית- רגשית: אבן קרנליאן מעודדת הגשמה ויצירה, מלמדת את האדם לנצל את העוצמה הקיימת בו כדי לעצב מחדש תחומים שונים בחייו. באמצעות אבן קרנליאן ניתן לבחון מחדש מערכות יחסים שאנו נמצאים בהם (משפחה, חברים, זוגיות), אילו דברים חוסמים אותנו ומה אינו משרת את טובתנו, וליצור בחירה מחודשת בחיינו. לפעול לעיצוב מחדש של יחסים בחיינו.
 

כיצד להשתמש באבן קרנליאן?

בנשיאה על הגוף, בכיסים, קרוב לאזור הרחם או הטבור. ניתן להצמיד אבן קרנליאן לחגורה קרוב לטבור. בשכיבה, להניח 3 אבני קרנליאן: שתיים משתי צידי המפשעה ואחת על הטבור (ליצור משולש), להתרכז בנשימות עמוקות, ולתת לגוף להתרפות.   
 

מונסטון

מונסטון, אבן ירח, אבני מרפאאבן קריסטל בעלת אנרגיה נשית. מתאימה לנשים שסובלות מאי פוריות בשל עודף אנרגיה גברית/ מחסור באנרגיה נשית. אבן מונסטון היא החלק הרוחני של הצ'קרה השנייה. מרגיעה רגשות סוערים ומאזנת תגובות רגשיות.
 
בחירה של מונסטון מעידה על פחד מהתמודדות עם רגשות. לכן הם תקועים ומודחקים בפנים ויוצרים סערה וחוסר יציבות רגשית. 
 

כיצד אבן מונסטון מסייעת בתהליך כניסה להריון?

ברמה הפיסית: אבן מונסטון יוצרת איזון הורמונאלי, משפיעה על פעילות בלוטת יותרת המוח (היפופיזה), מחזקת את המערכת החיסונית. 
ברמה הנפשית- רגשית: אבן מונסטון עוזרת ברכות לקבל מעברים בחיים (מאישה לאם), ולחוות באהבה את השינויים הנלווים במעבר מנשים לאימהות. אבן מונסטון מחברת את האישה למחזוריות הקיימת בה במערכת ההורמונים הנשית, דרך הבנה של המחזוריות המתקיימת בטבע. כאשר מקבלים את עניין המחזוריות בהבנה ובשלווה, אז קל יותר להתחבר למעבר להיות אמא.
 
שילוב בין אוניקס למונסטון, שתי אבנים בעלות אנרגיה נשית, הוא שילוב חזק בהשפעתו על תהליך כניסה להריון. 
 

כיצד ניתן להשתמש באבן מונסטון?

לשאת במהלך היום אבן בכל כיס, ניתן לענוד מונסטון גם כתליון בשרשרת. בשכיבה, להניח ארבע אבני מונסטון בצורת מעגל על הרחם ואבן אחת על הסנטר. להתרכז בנשימות עמוקות ומרפות ולשחרר את הראש ממחשבות.
 

קריסוקולה (ג'ם סיליקה)

קריסוקולה, אבני מרפאאבן קריסטל בעלת אנרגיה נשית, מתאימה לנשים שסובלות מאי פוריות בשל עודף אנרגיה גברית/ מחסור באנרגיה נשית. אבן קריסוקולה היא התגלמות הנשי, אנרגית הין (Yin), המים, החורף, הלבנה. האבן מביאה להרמוניה ושלווה בחיי האדם.
 
בחירה של קריסוקולה (ג'ם סיליקה) מעידה על חוסר מנוחה רגשי וכאב הנובע מצער, מתח או כעס.
 

כיצד אבן קריסוקולה (ג'ם סיליקה) מסייעת בתהליך כניסה להריון?

ברמה הפיסית: אבן קריסוקולה מקררת, טובה לריפוי בעיות נשיות, מאזנת הורמונים במחזור הנשי, מסייעת בריפוי טראומות לאחר הפלות, גרידות, ניתוחים לכריתת שחלות, חצוצרות או רחם. ניתן להשתמש בה גם בשעת צירים ולידה.
ברמה הנפשית- רגשית: אבן קריסוקולה מאזנת רגשות, מפיגה כעסים, מתחים, עצבנות, משחררת צער וכאב, מקלה על תחושת אשם. מסייעת לנשים להיות רכות יותר, מבינות וסלחניות, מעוררת תחושה אימהית. כשאדם שליו ושלם עם רגשותיו, אז הוא מאפשר תהליכים חדשים וצמיחה בחייו.
 

כיצד ניתן להשתמש באבן הקריסוקולה (ג'ם סיליקה)?

לשאת את האבן קרוב לגוף, אחת בכל כיס. ניתן לענוד תליון של אבן קריסוקולה בשרשרת. בשכיבה, להניח שתי אבני קריסוקולה משני צידי הרחם, אבן אחת על הטבור, ואבן נוספת על המצח בין הגבות (העין השלישית). לנשום נשימות עמוקות, להרפות את הגוף ואת המחשבה.
 
הערה: ישנן אבנים נוספות שיכולות לעזור בתהליך כניסה להריון. האבנים המוצגות במאמר זה מתייחסות לבעיות במערכת הפריון.
 
≈ניתן לרכוש אבני מרפא בקליניקה "דרך אור" בהוד השרון, ולקבל ייעוץ בנושא≈
 

 

צרי קשר לקבוע מועד טיפול

מחירון טיפולים

 

רשימת קריאה מומלצת:

 

קראי עוד על טיפול באבני מרפא - קריסטלים

כיצד תוכלי להשתמש באבני קריסטלים? שימוש באבני מרפא - קריסטלים

  

האם את יודעת מתי הביוץ שלך מתרחש? קראי כיצד לזהות את הביוץ שלך.

טיפולי רפלקסולוגיה בכניסה להריון:

טיפול רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה בטיפול שחלות פוליציסטיות

רפלקסולוגיה בטיפול דלקת בנרתיק

 

סדנה מרתקת וחווייתית! סדנת קריסטלים

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי