נעמה גבאי: ריפוי שמאני, שפת האור, רויאל ג'מס (פירמידה)

כתבו לי מייל: namigab@gmail.com

ניתן לשלוח הודעה בווטס-אפ לנייד: 33624400096+

 כל מה שרצית לדעת על אבני מרפא - קריסטלים

מאת נעמה גבאי

 

 למה נועדו אבני מרפא?

אבני מרפא נמצאות על כדור הארץ עוד משחר ההיסטוריה, הן נועדו לשמח, לפתוח את הלב באהבה לעולם, ולעזור בריפוי עצמי. האבנים משמשות למטרות אישיות וכלליות ותורמות להעלאת מודעות בתחומים שונים בחיינו, ומסייעים להתרחשויות של שינויים.

איך לבחור לעצמי אבן מרפא?

אבן מרפא בוחרים אינטואיטיבית. הבחירה האינטואיטיבית באה מהבטן. אפשר לבחור את אבן המרפא בעיניים פקוחות, להסתכל על כל האבנים המונחות לפנינו ולבחור בזו שמשכה את תשומת ליבנו יותר מכולן, ביופי שלה, בצבע, בצורה, במגע, בטמפרטורה החמה או הקרה שהיא משדרת. מושבת טורמלין ירוק, אבני מרפאלמעשה האבן מובילה אותנו אליה, לכן אפשר לבחור אבני מרפא בעיניים עצומות, להניע את הידיים מעל האבנים ולחוש את הקרינה הרוטטת מהן או לגעת באבנים ולחוש במרקם, בצורה, בטמפרטורה, וכך לבחור את אבן המרפא שאנו מתחברים אליה.  

איך לבחור אבן מרפא כמתנה לחבר?

מתן אבן מרפא לאחר זו בחירה שבאה מתוך אהבה טהורה. זו מתנה משמעותית רבת ערך. בנתינה של אבן מרפא, אנו מאחלים ברכה, תפילה, משאלה, בקשה. כשבוחרים אבן מרפא עבור מישהו, יש להתרכז בדמותו, לומר את שמו המלא בליבנו, לעצום את העיניים ולכוון את מחשבתנו בשאלה: מה רוצים לאחל לו? למה הוא זקוק בתקופה זו בחייו? והשאלה הזו תנחה את ליבנו ומחשבתנו, לבחור עבורו את האבן הנכונה. במקרים בהם יודעים מה רוצים לאחל לחבר (למשל: החלמה ממחלה, הצלחה במציאת מקום עבודה, זוגיות טובה, פוריות ופריון ועוד) מכוונים את המחשבה והכוונה שבלב לאותה ברכה בזמן בחירת האבן.   

מה המשמעות של קבלת אבן מרפא במתנה?

טורמלין כחול, אבן נדירה, אבני מרפאקבלת אבן מרפא במתנה משמעה, הכנסת אור לחיינו וזמן לשינויים טובים. כאשר מקבלים אבן מרפא במתנה זו נתינה משמעותית, עמוקה, הבאה מתוך אהבה. אדם שנתן לנו אבן מרפא במתנה מאחל לנו על ידי האבן אהבה, אושר, בריאות, שפע, שלווה, הצלחה, הנאה, תשוקה, פריון, חופש, שמחה ועוד ועוד. כל אבן נושאת משמעות ומשפיעה על אספקט מסוים בחיינו.

האם יש השפעה לגודל האבן?

גודל אבן המרפא אינו קריטריון המשפיע על פעולתה, כוחה נובע ממטען התדר שלה. פעולתה של אבן מרפא קטנה או גדולה זהה בהשפעתה. אבני המרפא משדרות תדר אנרגטי, ועושות את פעולת הריפוי על הגוף והנפש. לאבן מרפא גדולה יש נוכחות רחבה יותר, וניתן להניח אותה בבית, במשרד או במקום שהיא יכולה להקרין את אורה לעיני כל, ולחזק אותנו בנוכחותה. אבן מרפא קטנה, מצוינת לטיפול אישי, לנשיאה על הגוף.

האם חשוב לשאת את אבני המרפא על הגוף כל הזמן?

כאשר נוצר צורך, רצוי לשאת את אבן המרפא עלינו. כך האבן תשפיע עלינו באופן ישיר, מלכית-אזורית, אבני מרפאתעזור לרפא מכאובים בגופינו, לשחרר רגשות מודחקים, להביא לתובנות חדשות, ולרענן את המחשבות. נשיאת אבן מרפא במגע עם גופנו, ממזגת את התדר האנרגטי של גופינו עם התדר האנרגטי של האבן. ניתן לשאת אבני מרפא בכיסים, בתכשיטים, בגרביים ובחזייה. נשיאה של אבן מרפא בתיק השפעתה יעילה פחות.

האם מותר לישון עם אבן מרפא מתחת לכרית?

כן, אפשר לישון עם אבן מרפא מתחת לכרית. רצוי שתהיה זו אבן מרגיעה, שעוזרת לאיכות שינה טובה, חלימה טובה, משקיטה מחשבות. אם זו אבן שנשאנו עלינו במהלך היום ואנחנו מעוניינים להמשיך את העבודה איתה גם בלילה, ניתן לישון כשהאבן לצידנו או מתחת לכרית, ולבדוק את השפעתה עלינו.

מה קורה כשלא רוצים יותר לשאת את האבן עלינו?

כאשר לא רוצים יותר בקרבת אבן המרפא, ומרגישים שאין לנו יותר צורך בה, משמעו שהאבן סיימה את תפקידה. קיבלנו מה שהיה נחוץ לנו מאבן המרפא, ואפשר לבחור אבן נוספת להמשך הדרך.

מה עושים עם אבן מרפא שאין לנו צורך בה יותר?

קרנליאן, אבני מרפאאבן מרפא שאין לנו צורך בה, אפשר להניח בצד, עד שנרגיש שאנו זקוקים לנוכחותה שוב. אפשר לתת אותה למשמורת לאדם קרוב או להשאילה למי שזקוק.

אפשר לתת את האבן כמתנה לחבר, או למישהו שאינו קרוב אלינו במעגל החברים והמשפחה. האבן מגיעה תמיד למי שצריך אותה. אפשר להמשיך את שרשרת האהבה, ולתת לאחר ליהנות מהאבן ומההשפעה שיש לה על חייו. במצב כזה כולם יוצאים נשכרים: מקבל האבן, שמקבל הזדמנות לשינוי, נותן האבן, שמפנה מקום לאבן חדשה, והאבן הממשיכה לעשות את עבודתה הנאמנה.

האם מותר לאנשים אחרים לגעת באבנים שלי?

אקוומרין מרהיבה ביופיה, על גביש סמוקי קוורץכן, מותר לאנשים אחרים לגעת באבנים שלי. הדבר אינו מוריד מהשפעתה של האבן, אינו "מלכלך" אותה, לא "מדביק" לה אנרגיות שליליות. אבן נועדה שיתפעלו ממנה, שיגעו בה, שייהנו מהיופי שלה. אפשר לתת גם לאחרים ליהנות מהאבן ומקרני האור שהיא שולחת לעולם. רצוי לציין, שאחרי הכול, זו בחירה אישית אם לתת לאחרים לגעת באבנים או לא.   

האם אפשר להשתמש באבן שנפלה ונשברה?

בהחלט, אבן שנופלת ונשברת זה סימן שהתרחשה עבודה אנרגטית אינטנסיבית. האבן שאבה מאיתנו החוצה דברים שאין לנו צורך בם, פסולת, רעלים, מחשבות טפלות, רגשות שליליים, ולפעמים העומס על האבן מביא לשבירתה. אין זה מוריד מהשפעתה או מיופייה. ניתן לטהר את האבן ולהמשיך לעבוד איתה. אם נרתעים לעבוד עם אבן שבורה, או כאשר זה מעלה בנו הרגשה לא נוחה, אז אפשר לתת אותה במתנה לאדם אחר שרוצה בה, או לקבור אותה בחזרה באדמה.  

מדוע אבן נשברת?

אבן נשברת כאשר אנו עושים עימה עבודה אינטנסיבית, מלאה בשינויים ובהנעה רגשית ונפשית. כאשר אדם סובל ממחלה קשה, מטראומה או מכאוב בלתי נסבל בגופו, אז האבן מושכת אליה את אותו כאב, ולפעמים נשברת מעוצמת ההשפעה של מה שהיא משכה אליה. אין להצטער על אבן שנשברה, פשוט לקבל זאת באהבה והבנה, שכך צריך היה לקרות, וזה חלק מהתהליך שאנו עוברים עם האבן.

מה זה אומר שאבן מרפא הולכת לאיבוד/ נעלמת?

כשאבן הולכת לאיבוד אז היא סיימה את תפקידה בחיינו, ואין לנו צורך בה יותר. יכול להיות שהיא תצוץ שוב להמשך עבודה, ויכול להיות שנעלמה לעולמים. כשזה קורה, פשוט כדאי לשחרר את האבן בשמחה ולהודות לה על המתנה המופלאה שנתנה לנו. יכול להיות שאבן המרפא תימצא על ידי מישהו אחר שזקוק לה, והיא ממשיכה את עבודתה בעולם.  

איך מטהרים אבני מרפא?

אבני מרפא מטהרים בכמה דרכים:

מניחים בכוס או בקערת זכוכית מלאה במים למשך שלוש שעות (מלבד אבני מרפא שעשויות מתחמוצות)

שוטפים את אבני המרפא תחת מים זורמים למשך כמה דקות

מניחים על אדן חלון או במקום שיספגו את קרני השמש במהלך היום

מניחים על אדן חלון או במקום שיספגו את אנרגיית הלבנה (הירח) במשך הלילה

אוחזים בין כפות הידיים, ושולחים קרניים של אור ואהבה לאבן

במקרים שהאבן ספגה המון אנרגיה שלילית, בעת טיפולים כימותרפיים, קוברים את האבן בעציץ או באדמה.

קוורץ בחלון, סופגות קרני שמשאפופילייט בחלון, סופגת קרני שמשאפופילייט בכוס מים, טיהור האבןאמסיסט בכוס זכוכית עם מים, טיהור אבנים

מתי רצוי לטהר אבני מרפא?

באופן כללי, מומלץ לטהר אבני מרפא פעם בשבועיים- שלושה, כדי לפרוק מהן מטען אנרגטי שצברו במהלך זמן. ישנן אבנים שסופגות יותר, כמו: ענבר (אמבר) ומלכית, ולכן רצוי להטעין אותן מחדש לאחר כל שימוש. אבני מרפא שמשמשות לטיפול, רצוי לטהר ולהטעין מחדש בסיום הטיפול, כדי שיוכלו לשמש בצורה נקייה את האדם הבא.

  

ניתן לרכוש אבני מרפא בקליניקה "דרך אור" בהוד השרון, ולקבל ייעוץ בנושא≈ 

 

 

רשימת קריאה מומלצת:

 

קראי עוד על תכונות הריפוי של קריסטלים: תכונות קריסטלים ומשמעותן

כיצד תוכלי להשתמש באבני קריסטלים? שימוש באבני מרפא - קריסטלים

הידעת? ישנם קריסטלים שמסייעות לתהליך כניסה להריון: אבני מרפא - קריסטלים המסייעות בכניסה להריון

 

כיצד טיפול באבני מרפא יסייע לך? טיפול באבני מרפא - קריסטלים

 

סדנה מרתקת וחווייתית! סדנת קריסטלים

 

ניתן לשלב טיפול באבני מרפא עם טיפול רפלקסולוגיה נעים! טיפול רפלקסולוגיה

xhtml | css | כל הזכויות שמורות © 2006-2027 דרך אור נעמה גבאי